“The Cube” seeriad


Tegelesin vahepeal Kuupide seeriate ära vaatamisega. Esimene oli kõige parem. seal oli sees nii õudukat kui matemaatikat. Mõisted, mis käsitleti, oli cartesiuse koordinaadid (ruumis), algarvud ja .. rohkem ei mäletagi. Teine oli Cube 2: Hypecube. Autorid püüdsid täiesti ebaõnnestunult ette kujutada 4 mõõtmelist ruumi. Ma kahtlen, kas on üldse võimalik 3 mõõtmelises ruumis ette kujutada neljamõõtmelist ruumi. Põhimõtteliselt oli teise osa nimeks Hypercube ja kolmele ruumimõõtmele oli lisatud ajamõõde. Ning paralleelsete reaalsuste probleem. Igatahes oli suht möga. Kolmas Cube – The Cube Zero oli toodetud lihtsalt rahateenimiseks. uued ideed puudusid, leierdati vana kraami. Seega, kes tahab matemaatilist õudukat vaadata, vaadake ainult esimest. Ülejäänud  on teie raisatud aeg teie lühikeses elus.

Advertisements

3 thoughts on ““The Cube” seeriad

  1. C’mon, Cube2: Hypercube oli awesome…
    Ja tegelikult, mis vahet sel on, kui veidi mööda pandakse mataga. Peaasi on ju huvi tekitada.. või noh.. minu meelest vähemalt.. vaatad Cube’i vm. filmi.. vaatad et ohh.. mata.. päris äge.. ja siis pärast uurid ise edasi, sest tekkis huvi. Cube vm. film ei peagi olema ju mingi koolitund, kus kõik on rangelt õige ja defineeritud. See on looming…

    • Youtubes on päris huvitavaid videoid hypercube kohta. Need oleks vaja enne filmi vaatamist läbi sirvida. Saaks ka pindile pihta, mis toimub. Muidu olid tõesti täitsa mõistlikud. Seedimiseks ja arusaamiseks läheb aega.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s