“The Cube” seeriad


Tegelesin vahepeal Kuupide seeriate ära vaatamisega. Esimene oli kõige parem. seal oli sees nii õudukat kui matemaatikat. Mõisted, mis käsitleti, oli cartesiuse koordinaadid (ruumis), algarvud ja .. rohkem ei mäletagi. Teine oli Cube 2: Hypecube. Autorid püüdsid täiesti ebaõnnestunult ette kujutada 4 mõõtmelist ruumi. Ma kahtlen, kas on üldse võimalik 3 mõõtmelises ruumis ette kujutada neljamõõtmelist ruumi. Põhimõtteliselt oli teise osa nimeks Hypercube ja kolmele ruumimõõtmele oli lisatud ajamõõde. Ning paralleelsete reaalsuste probleem. Igatahes oli suht möga. Kolmas Cube – The Cube Zero oli toodetud lihtsalt rahateenimiseks. uued ideed puudusid, leierdati vana kraami. Seega, kes tahab matemaatilist õudukat vaadata, vaadake ainult esimest. Ülejäänud  on teie raisatud aeg teie lühikeses elus.

3 thoughts on ““The Cube” seeriad

  1. C’mon, Cube2: Hypercube oli awesome…
    Ja tegelikult, mis vahet sel on, kui veidi mööda pandakse mataga. Peaasi on ju huvi tekitada.. või noh.. minu meelest vähemalt.. vaatad Cube’i vm. filmi.. vaatad et ohh.. mata.. päris äge.. ja siis pärast uurid ise edasi, sest tekkis huvi. Cube vm. film ei peagi olema ju mingi koolitund, kus kõik on rangelt õige ja defineeritud. See on looming…

    • Youtubes on päris huvitavaid videoid hypercube kohta. Need oleks vaja enne filmi vaatamist läbi sirvida. Saaks ka pindile pihta, mis toimub. Muidu olid tõesti täitsa mõistlikud. Seedimiseks ja arusaamiseks läheb aega.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s