KAASTÖÖ

koostööPiisavalt palju materjali on saanud siia blogisse üles. Piisavalt palju materjali ja teadmisi on veel mööda võrku laiali. Kuna hetkel vean üksinda seda blogi, on postitused üpris kaootiliste ajavahemikega. Seda ilmestab eriti hästi esilehel asuv postituste ajalugu.

Postitusi on piisavalt ka selleks, et näha, mis idee selle blogi pidamisel on. Sellepärast oleks tore, kui mõni asjast huvitatud inimene kampa lööks ja aitaks antud blogi muuta veel paremaks ja täielikumaks, kui ta hetkel on.

Kuidas liituda?

Kui sa oled põhikoolis, gümnaasiumis või ülikoolis tegutsev õpilane, advokaat või torulukksepp, kellele meeldib või on meeldinud matemaatika ning sooviksid seda kinnistada või meelde tuletada, ning teeksid seda täiesti vabatahtlikult ja tasuta, pole sul muud vaja, kui WordPressi kontot. Selle tegemisest on kirjas leheküljel SEMINAR.

Kui konto on olemas, siis kirjutage oma soovist kas siia samasse kommentaaridesse ja lisage oma e-mail, millega WordPressiga liitusite või otse mulle mailile: kaido98 [ät] hotmail.com.

Edasi pole muud, kui oodata lisamist, uurida natuke LaTex koodi kohta, sest selle mingil kujul oskamine on hädavajalik antud blogisse kirjutamisel ja võite kirjutada oma meelepärasel matemaatilisel teemal.

2 kommentaari “KAASTÖÖ

  1. Sattusin juhuslikult internetist materjale otsides sellele blogile ja unustasin ennast tükiks ajaks siia. Põnevat tuhnimist tükiks ajaks. Kindlasti jagan selle lehekülje linki oma jüngritele. Vahvat blogipidamist!
    Matemaatikaõpetaja Anne

    • Tänan positiivse tagasiside eest. Kui keegi leiab aega ja jõudu abistada, siis uks on lahti ja võib alati kontakteeruda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s